איירובוטס - שירותי צילום אווירי

מהיום השמיים כבר לא הגבול!

צילום אווירי לכל מטרה, בכל שעה ובכל מקום זה 

AeroBots

אנו מתמחים במתן שירותי צילום אווירי למגוון משימות רחב כדוגמת מיפוי והדמיה, נדל"ן, שיווק וסרטי תדמית, מדיה וקולנוע, תשתיות, תעשייה ובשורה התחתונה - כל מה שניתן לצלם עם רחפן! 

ביחד עם צוות הצילום המוכשר והייחודי שלנו, שמנו לנו למטרה להיות החברה המובילה בתחום הצילום האווירי ואנו חותרים לכך ע"י הפעלת הצוות המקצועי ביותר בתחומו, שימוש בכלי הטייס המתקדמים ביותר כיום ובציוד הצילום מחוד החנית, כל זאת על מנת לספק את התוצר המושלם עבור כל לקוח ולקוח שלנו.

כאשר אתה שוכר את שירותינו, אתה מבטיח לעצמך שלושה דברים:

  • שקט נפשי - איירובוטס פועלת תחת רישיון הפעלה אווירי מטעם רשות התעופה האזרחית, המשמעות היא שאנו מבוקרים באופן תמידי ולכן פועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ללא פשרות. בנוסף, אנו מחזיקים בפוליסת ביטוח צד ג' בכיסוי ביטוחי של 1.5M$

  • תוצר איכותי - בשורה התחתונה, התוצר הסופי הוא בעל החשיבות הגבוהה ביותר בכל הפקת צילומים ולכן אנו שמים את מלוא הדגש שם. שימוש בציוד הצילום של המחר, כלי הטייס המתקדמים בשוק וצוות ההפעלה המקצועי ביותר בתחומו, הם המאפשרים לנו להביא את התוצר האיכותי ביותר, כל פעם מחדש!

  • עלות ללא תחרות - שמנו לנו למטרה להיות חברת הצילום המשתלמת ביותר בארץ ולכן אנו מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר בשוק, התמחור שלנו הוא ספציפי עבור כל עבודה לכן אתם משלמים רק על מה שאתם דורשים - לא מעבר!

AeroBots צילום אווירי

3 צוותי צילום בפריסה ארצית

רישיון הפעלה אווירי וכיסוי ביטוחי מלא

המטיסים הטובים בארץ וציוד הצילום המתקדם בעולם

מגוון מסלולי עבודה מותאמים אישית לפי דרישת הלקוח - חוסכים בהוצאות!

מערכות הצילום שלנו

מבין לקוחותינו

רישיון הפעלה אווירי וביטוח מלא

פריסה ארצית

תוצרי צילום מקצועיים

זמינות 24/7

צור קשר

שירות ומכירות: 1-700-700-159

aerobots.ltd@gmail.com

המסגר 30, חצור הגלילית

1300000

ברישיון הפעלה אווירי מטעם רשות התעופה האזרחית

מספר: 211/15/2015

© 2015 All rights reserved to AeroBots