שירותים ויישומים

צילום אווירי עבור הפקת סרטי תדמית ופרסום

סרטי תדמית הם מוצר חובה לכל עסק, פרוייקט בנייה או אירוע רב משתתפים כמו פסטיבלים, אירועי ספורט ומופעים.

צילום אווירי בין אם סטילס או ווידאו, יעניק לסרטון התדמית שלכם מימד אחר לגמרי וישדרג אותו פי כמה מונים. אנו מלווים אתכם משלב התכנון ובניית התסריט ועד להפקת התוצר המוגמר לאחר עריכה מקצועית ושילוב סאונד.

אצלנו תוכלו לקבל סרטון תדמית בהתאם לצרכים האישיים שלכם: אווירי בלבד, קרקעי בלבד או שילוב של אווירי וקרקעי

צילום אווירי עבור שמירה ואבטחה

אחד מהיתרונות הגדולים והבולטים של הרחפנים הוא היכולת לבצע צילומי אוויר בכל מקום בכל זמן ועל כן מהווים פתרון אידיאלי לביצוע מעקב אווירי ואבטחת מתקנים.

אנו עובדים באופן שוטף עם כוחות הביטחון במגוון ישומים ומעניקים שירותי אבטחה גם למוסדות ולקוחות פרטיים כמו קיבוצים, ישובים מתוחמים ומתקנים גדולים.

כלי הטייס שלנו מאפשרים שידור לאחור של הווידאו המצולם אל תחנת ההטסה הקרקעית שלנו וע"י כך מאפשרים למפעילים על הקרקע תצפית בזמן אמת על כל מה שמצולם מן האוויר. בין אם מדובר באירוע חד פעמי או אבטחה שוטפת, אנחנו יודעים לספק זאת!

צילום אווירי עבור נדל"ן, תשתיות ופרויקטים

בין אם אתם קבלני פרויקט גדול או פשוט רוצים למכור נכס פרטי שלכם, צילום אווירי הוא אחד מכלי השיווק החזקים ביותר שקיימים היום בשוק. זווית הצילום המיוחדת מראה לקונה לא רק את הנכס, אלא גם את הסביבה שבה הוא ממוקם ואת המתקנים שמסביב. בנוסף, ניתן כעת לעקוב אחר פיתוח תשתיות ותיעוד ההתקדמות שלב אחרי שלב על מנת להסיק מסקנות ולייעל את העבודה. באתרי בניה ניתן לחשב נפחים של תלוליות עפר, לבצע מדידות ומיפוי שטחים ולייצר מודל גאומטרי של פני השטח בתלת מימד מתוך צילומי אוויר שמתבצעים בקלות ובעלות נמוכה מאוד

צילום אווירי עבור חקלאות ובקרת נזקים

תחום החקלאות עושה שימושים נרחבים בכלי טייס בלתי מאוישים החל מתצלומי אוויר למדידת שטחים וקצב גדילה ועד לאיתור אזורים נגועים על מנת להעניק טיפול מקומי ויעיל. בין היתר, ניתן לבצע  מעקב אחר כמויות השקיה ואיתור דליפות/הצפות, קבלת פידבק מיידי על מחסור או עודף בדישון וצילום נזקי אקלים שונים על מנת לאבחן את מידת הנזק והשטח המדוייק שדורש טיפול. אנו באיירובוטס עושים שימוש במצלמות מולטי-ספקטרליות על מנת להפיק תוצרים ברמה הגבוהה ביותר המאפשרים לשאוב מידע רב אודות מצב השטח החקלאי

צילום אווירי עבור קולנוע, טלוויזיה ועיתונות

צילום עבור קולנוע וטלוויזיה מחייב תוצרים ברמה הגבוהה ביותר וזאת ניתן להשיג אך ורק ע"י ציוד צילום מהשורה הראשונה. בדיוק בתחום זה אנו מצטיינים ואצלנו תקבלו צילום אווירי באיכות 4K ממצלמות ווידאו מקצועיות התואמות לסטנדרט המקובל בעולם הקולנוע וה-TV.

איירובוטס מציעה מספר מסלולי עבודה נוחים ומותאמים אישית בהתאם לצרכים המיוחדים שלכם, כך שניתן לשכור את שירותינו באופן חד פעמי, לאורך תקופה מסוימת או בשיתוף פעולה מלא וליווי צמוד בהכנת כתבות, אירועי תקשורת וכו'

צילום אווירי עבור מיפוי ומדידה מהאוויר

עד כה, היה ניתן לבצע מיפוי אווירי רק באמצעות כלי טייס מאוישים בעלות גבוהה ותיאום לוגיסטי מסובך אולם מעתה ניתן לבצע זאת בצורה קלה ויעילה על ידי רחפנים. אנו מספקים פתרונות מיפוי למגוון יישומים רחב כמו מיפוי רחובות וערים, הפקת תצלומי אורתופוטו ומידול בתלת מימד, מדידה נפחית של שטחים וחישוב כמויות, תצלומים אנכיים מעוגנים וכ'ו. אנו גם עובדים בשת"פ עם מספר חברות המתמחות בתחום על מנת להעניק ללקוחותינו פתרון מקיף ומלא

צילום אווירי עבור הדמיות וסיורים וירטואלים

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר חברות הדמיה מהמובילות בארץ על מנת לתת מענה מקיף לכל דרישת הדמיה, הלבשה על צילום אלכסוני ויצירת סיורים וירטואליים.

בין אם אתם זקוקים להדמיית שכונה חדשה לצורך שיווק או מחפשים ליצור סיור וירטואלי לעסק שלכם, אנחנו הכתובת!

שילוב של צילום אווירי אותנטי והלבשת הדמיה עליו מאפשרים ללקוח לקבל תמונה אמיתית ומדויקת ביותר לגבי נראות המבנה בסביבתו הקיימת דבר אשר לא ניתן להשיג בשום אמצעי אחר!

צור קשר

שירות ומכירות: 1-700-700-159

aerobots.ltd@gmail.com

המסגר 30, חצור הגלילית

1300000

ברישיון הפעלה אווירי מטעם רשות התעופה האזרחית

מספר: 211/15/2015

© 2015 All rights reserved to AeroBots